Генеральний штаб просить не розповсюджувати інформацію про наслідки російських обстрілів в режимі реального часу.

Дата: 04.03.2022 07:56

Збройні сили України просять учасників інтернет-спільноти та громадян не надавати ворогові додаткової інформації про точність обстрілів українських міст в режимі онлайн, оскільки ці дані можуть допомогти ворогові корегувати та планувати наступні ракетно-бомбові атаки.

На цьому наголосив Генеральний штаб ЗС України у своєму повідомленні.

«Київ та інші міста України потерпають від ракетно-бомбових ударів противника. Соціальні мережі та відомі інформаційні ресурси практично в режимі реального часу починають коментувати наслідки враження та точність попадання ворожих ракет» - повідомили у Генеральному штабі.

«Звертаємось до блогерів, експертів та звичайних учасників інтернет-спільноти: ваша оперативна інформація може стати предметом зацікавленості російських артилеристів та навідників для подальшого коригування наступного пострілу ворога! Будьте обачливими при розповсюдженні інформації про обстріли в режимі реального часу» підкреслюється у зверненні.