Шановні жителі громади, нагадуємо, що при Верхньорогачицькій селищній раді створено антикризовий штаб, який опікується створенням продовольчого резерву та допомогою громадянам, що опинилися в кризовій ситуації.

Дата: 04.03.2022 07:55

Наразі серед найбільш вразливих груп населення є одинокі та самотньопроживаючі люди похилого віку.

Щоденно опікуються ними соціальні працівники Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Станом на 3 березня всі громадяни забезпечені продуктами харчування, засобами гігієни та ліками.

Звертаємося до всіх верхньорогачан, які мають можливість допомогти землякам із числа багатодітних сімей, малозабезпечених, інвалідів, людей похилого віку - простягніть руку допомоги, поділіться продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами.

Пункт збору волонтерської допомоги РБК (вхід збоку вул.Ювілейної 0990528748) по старостинський округах у старостатах (координують старости).

Заздалегідь вдячні кожному! Разом - ми сила та гідно пройдемо всі випробування!