За минулий тиждень у Верхньорогачицькій громаді зареєстрували 92 нових випадки COVID-19

Дата: 22.02.2022 10:30

У понеділок, 22 лютого, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела нараду з директором Центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолієм Щербаком та т.в.о. генералФото без описуьного директора КНП «Верхньорогачицька лікарня» Оленою Кулик щодо епідемічної ситуації та стану вакцинації у Верхньорогачицькій громаді.

За інформацією медиків за минулий тиждень зареєстровано черговий антирекорд інфікування на COVID-19 – 92 нових випадки. Лідером по розповсюдженню інфекції є Первомаївський старостинський округ – 38 захворівших, із яких 1 дитина (35 – с.Первомаївка, 3 – с.Таврійське).

Крім того, інфекція стрімко поширюється у:

• смт Верхній Рогачик – 33 інфікованих, із них дітей – 3;

• с. Самійлівка – 11, з них дітей – 2;

• с. Ушкалка – 4;

• с Бережанка – 4;

• с.Зелене – 1;

• с.Чистопілля – 1.

Загальна кількість хворіючих на COVID-19 на сьогодні складає 158 осіб, із них 11дітей.

За минулий тиждень вакцинувалися 59 верхньорогачан, із них ІІ дозою вакцини 21 особа, І дозою – 3, третьою дозою – 4, четвертою дозою (бустерною) – 31 особа.

У КННП «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечено щоденну роботу пункту щеплення. В наявності вакцини проти COVID-19, а саме 204 дози CoronaVac та 12 доз Pfizer BioNTech.

Шановні верхньорогачани та гості громади!

Як бачимо, епідемічна ситуація по захворюваності на COVID-19 значно погіршилась, реєструється новий спалах коронавірусної інфекції.

Тож, якщо ви відчули симптоми, схожі на ГРВІ, грип чи коронавірус просимо відразу зателефонувати своєму сімейному лікарю. Адже, подолання епідемії коронавірусної інфекції залежить від сумлінності й відповідальності кожного з нас!