У Верхньорогачицькій громаді відзначили День єднання

Дата: 16.02.2022 13:55

У Верхньорогачицькій громаді відзначили День єднання Фото без опису

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, в Україні вперше на державному рівні відзначили нове державне свято — День єднання!

Не стояла осторонь і вся Верхньорогачицька громада. Адже у кожному куточку великої селищної ради замайоріли синьо-жовті стрічки, національні стяги та прапорці!

О 10 годині ранку на Центральній площі селища Верхній Рогачик зібралося чимало верхньорогачан, які спільно з усією країною виконали Державний Гімн України та урочисто підняли Державний Прапор України!

До Дня єднання в Україні долучилися трудові колективи всіх закладів, установ та підприємств громади, старостинські округи!

Приємно, усвідомлювати, що вся Верхньорогачицька громада – це одне ціле, це родина, яка є частиною непохитної та могутньої України!

Адже сьогодні, верхньорогачани, як і більшість українців по всій країні продемонстрували єднання, всупереч численним залякуванням війною та призначенням дати ймовірного вторгнення.

Дякуємо всім, за свідому громадянську позицію! ТІЛЬКИ РАЗОМ – МИ СИЛЬНІ, ЄДИНІ та НЕПЕРЕМОЖНІ!