Перший у 2022 році проєкт із вуличного освітлення – виконано!
Дата: 14.02.2022 10:49
Кількість переглядів: 103
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04401718/3f37ac17449aed93c24d7e8b6cee865e.jpg)
Так, днями «засвітився» провулок Західний у селищі Верхній Рогачик.
«Розширення мережі освітлення вулиць сіл та селища – один з пріоритетних напрямків у нашій громаді. За кожною ось такою освітленою вулицею стоять по пів року роботи з оформлення належної документації, очікування, підключення та проведення всіх необхідних робіт. Але поступово, відповідно до розробленого та затвердженого плану з вуличного освітлення Верхньорогачицької громади на п’ять років, ми освітимо всі наші вулиці. Перший у цьому році об’єкт є. Далі буде!», - підкреслила Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун