Дистанційну форму навчання подовжено до 14 лютого

Дата: 04.02.2022 21:13

Дистанційну форму навчання подовжено до 14 лютогоФото без опису

Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, участь у якій за допомогою селекторного зв’язку взяли й представники Верхньорогачицької громади.

Зважаючи на складну епідемічну ситуацію, дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Херсонщини всіх форм власності продовжено до 14 лютого.

Також, під забороною лишається й відвідування учнями закладів позашкільної освіти усіх форм власності та проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок.