Відбулося засідання комісії з питань земельних відносин

Дата: 01.02.2022 15:30

Відбулося засідання комісії з питань земельних відносинФото без опису

Сьогодні, 1 лютого 2022 року, під головуванням Олександра Заїки відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

У засіданні також взяли участь Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний та секретар селищної ради Любов Мельник.

Члени комісії розглянули заяви верхньорогачан щодо:

- надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва;

- надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;

- надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства;

- затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність без зміни цільового призначення;

- затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність;

- затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

У ході засідання також опрацювали питання щодо затвердження Генерального плану поєднаного зі схемою зонування села Зелене, прийняття у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

За результатами роботи комісії всього було напрацьовано 17 профільних проєктів рішень селищної ради, які будуть винесені на розгляд чергової сесії.