Вивчали особливості реєстрації та подальшого застосування РРО/ПРРО

Дата: 01.02.2022 15:03

Вивчали особливості реєстрації та подальшого застосування РРО/ПРРОФото без опису

Сьогодні, 1 лютого 2022 року, у Верхньорогачицькій селищній раді для представників бізнесу громади проведено семінар щодо особливостей реєстрації та застосування РРО/ПРРО й обліку товарних запасів.

Спікерами заходу провідні фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Під час заходу детально були проаналізовані зміни в податковому законодавстві.

Зокрема, зупинилися на переліку кола підприємців, які зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, особливостях застосування РРО/ПРРО цього року та тому як здійснити їх реєстрацію.

Також присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали в ході розгляду питань застосування РРО/ПРРО і ведення обліку товарних запасів за місцем продажу.

Більш детально ознайомитися зі змінами в податковому законодавстві, а також останніми новинами ДПС можна на сайті Верхньорогачицької селищної ради в розділі «Податкова інформує».