Дата: 01.02.2022 09:46

По 3 тисячі гривень щомісяця доплачуватиме Верхньорогачицька громада молодим педагогам та культпрацівникам до зарплатиФото без опису

Всі молоді фахівці закладів освіти та культури Верхньорогачицької громади, які мають відповідну вищу освіту та не більше як три роки стажу за фахом отримуватимуть протягом одного року щомісячне матеріальне заохочення з селищного бюджету в розмірі три тисячі гривень.

Про це йдеться в Програмі стимулювання молодих фахівців у галузях освіти та культури Верхньорогачицької селищної ради на 2022-2025 роки, яку схвалили під час першого у цьому році засіданні виконавчого комітету.

Таку доплату планують запровадити після затвердження даної Програми на сесії селищної ради з метою залучення молодих фахівців для роботи в закладах освіти та культури Верхньорогачицької громади, а також розв'язання кадрових питань та підвищення якісного рівня послуг, що надаються населенню громади.