Спланували роботу на поточний тиждень

Дата: 31.01.2022 10:26

Спланували роботу на поточний тижденьФото без опису

Під керівництвом селищного голови Світлани Коротун, 31 січня 2022 року, відбулася апаратна нарада, в якій взяли участь секретар селищної ради Любов Мельник, заступник селищного голови Дмитро Безрідний та начальники відділів виконавчого комітету селищної ради.

Аналізуючи підсумки минулого тижня планово передбачено заходи на поточний, кожен керівник відділу виконавчого комітету селищної ради мав можливість довести присутнім свої напрацювання.

Також, в ході наради відмічено, що цього тижня заплановано проведення засідань постійних депутатських комісій, підсумкове засідання комісії робочої групи з розробки Стратегії громади на найближчі п’ять років, пленарне засідання ХVІ сесії Верхньорогачицької селищної ради, а також публічний звіт голови за підсумками роботи у 2021 році.

На завершення наради, селищний голова Світлана Коротун наголосила на відповідальному ставленні до виконання запланованих завдань, адже від їх вирішення залежить забезпечення належної життєдіяльності та добробут жителів кожного населеного пункту громади.