Школярі громади перейшли на дистанційне навчання

Дата: 27.01.2022 08:17

Фото без описуВчора, 25 січня, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до участі в якій, за допомогою відеоселекторного зв’язку, долучилися Верньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, фахівці селищної ради та керівники медичних підприємств громади першим розглядалося питання про епідемічну ситуацію в області, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами порушеного питання доповідачами якого виступили директор Департаменту здоров’я обласної державної адміністрації Тетяна Карчевич та генеральний директор Державної установи «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Юрій Ромаскевич, враховуючи погіршення епідемічної ситуації в області, було вирішено перевести з 27 січня 2022 року строком на 10 днів на дистанційну форму навчання учнів 1 – 11 класів закладів загальної середньої освіти, а також заборонити відвідування закладів позашкільної освіти та проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок.

Крім того, згідно з протоколом, органи місцевого самоврядування спільно з ГУ Національної поліції в області та ГУ Держпродспоживслужби в області будуть забезпечувати посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, у тому числі у складі COVID-патрулів.