Дата: 24.01.2022 21:34

На порядку денному – питання легалізації праці та наповнення бюджету у Верхньорогачицькій територіальній громадіФото без опису

Сьогодні 24 січня 2022 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Безрідного відбулося спільне засідання комісії з питань наповнення місцевого бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Під час міжвідомчого засідання присутні розглянули низку питань. Зокрема:

- про податковий борг;

- про нарахування заробітної плати найманим працівникам у розмірах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати;

- про заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску та пільгових пенсій до Пенсійного фонду України;

- про результати роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

За результатами розглянутих питань присутніми були напрацьовані рекомендації та пропозиції щодо проведення роботи з легалізації трудових правовідносин на території Верхньорогачицької селищної ради.

Адже, як зауважили члени комісій, саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення громади, і тому планові та позапланові перевірки бізнесу активно проводитимуться й надалі.