Дата: 24.01.2022 12:43

Відбувся шаховий турнір присвячений 78-й річниці визволення селища Верхній Рогачик від німецько-фашистських загарбниківФото без опису

Вчора, 23 січня, на базі Верхньорогачицького центрального будинку культури відбувся турнір між шахістами Великолепетиською та Верхньорогачицькою селищними радами.

Команду Верхньорогачицької селищної ради представляли Щербак Анатолій, Балута Олександр, Політанський Володимир, Шегеда Геннадій, Лісничий Віталій та Потоза Володимир.

Команду гостей із Великолепетиської селищної ради – Пікалов Валерій, Мікула Володимир, Мамаєв Віталій, Рабовський Дмитро та Бойко Микола.

Змагання пройшли за коловою системою, тож кожен учасник мав можливість зіграти з кожним опонентом.

За результатами змагань найбільшу кількість очок набрали:

Щербак Анатолій (смт Верхній Рогачик) - 8,5;

Мамаєв Віталій- 7,5 (смт Велика Лепетиха);

Політанський Володимир, Шегеда Геннадій та Лісничий Віталій по 7 (смт Верхній Рогачик).

За сумою всіх очок, у загальнокомандному заліку І місце з рахунком 34:16 посіла команда Верхньорогачицької селищної ради.

По завершенню турніру учасники змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицької селищної ради.

Тож вітаємо переможців та бажаємо їм і надалі гідно представити Верхньорогачицьку громаду.