У День Соборності України вшанували пам'ять борців за Україну!

Дата: 22.01.2022 02:35

У День Соборності України вшанували пам'ять борців за Україну!Фото без опису

День Соборності України – день, який символізує єдність та неподільність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі, війни, погляди не зможуть розділити Український народ.

Історія нашого народу містить чимало героїчних сторінок, прикладів його перемог і драматичних подій. Серед тих, хто віддав життя заради цілісності та незалежності України є й наші сучасники – молоді верхньорогачицькі чоловіки, що загинули в зоні АТО Сергій Гузенко та Євген Трофімов.

Тож у день національної стійкості, вірності традиціям та цінностям Українського народу жителі Самійлівського та Первомаївського старостинських округів Верхньорогачицької громади на чолі зі старостами Наталією Іванченко та Павлом Слабенком поклали квіти на могили Героїв-земляків.

Пам’ять про всіх, хто віддав життя заради України повинна навіки жити в наших серцях. Ніхто й ніколи не має права забути своїх Героїв!