Дата: 22.01.2022 01:55

Святкування Дня Соборності України в старостинських округах Верхньорогачицької громадиФото без опису

У далекому 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Для нашої країни ця подія мала надважливе значення, оскільки визначала єдність усього українського народу вільної й суверенної держави Україна.

Сьогодні ж День Соборності України символізує єдність України та багатьох поколінь українців, які виборювали Соборність і Незалежність рідної Батьківщини.

З цієї нагоди на територіях кожного зі старостинських округів Верхньорогачицької громади відбувся цикл виховних та урочистих заходів.

Так, у сільських бібліотеках, клубах та школах провели яскраві патріотичні флешмоби, книжкові виставки, тематичні години спілкування та свята.

Активними учасниками заходів стали працівники старостатів та старости округів!

Тож нехай цей урочистий день утвердить всіх жителів селищної ради в єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага рідного краю та добробуту Верхньорогачицької громади!

Міцного здоров'я, миру та злагоди кожній верхньорогачицькій родині!

Зі святом, рідна Україно!