Дата: 20.01.2022 23:10

У Верхньорогачицькій селищній раді сформували пропозиції до потреби в субвенції для придбання житла дітям-сиротам у 2022 роціФото без опису

Сьогодні, 20 січня, під головуванням Верхньорогачицького селищного голови відбулося засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Зі слів начальника служби у справах дітей Верхньорогачицької селищної ради Олени Ігнатенко, наразі на території громади на квартирному обліку перебуває 31 особа з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які потрапляють під дію постанови КМУ, що визначає порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

28 дітей зазначеної категорії – особи віком 16-23 років та 3 особи – віком 23-35 років. До загального списку не включені особи, яким було виділено грошову компенсацію коштом субвенції у 2021 році – це 6 дітей відповідної категорії.

Тож, враховуючи, що на квартирному обліку в Верхньорогачицькій селищній раді перебуває 31 особа з їх числа, потреба в коштах для виплати грошової компенсації для усіх дітей, які перебувають на квартобліку становить 12 713 335,60 грн.