Запрошуємо на дводенні тренінги з підприємництва і бізнес-планування!

Дата: 19.01.2022 16:32

Запрошуємо на дводенні тренінги з підприємництва і бізнес-планування!Фото без опису

Програма занять має вправи з розкриття потенціалу людини, формування бізнес-ідеї, аналізу потенційного ринкового попиту, юридичних аспектів відкриття власної справи, операційного і фінансового планів.

За потреби новоствореним підприємствам, котрі приймали участь у тренінгах, буде запропоновано проведення окремих занять з просування і онлайн-продажів.

Тренінг проходитиме на безкоштовній основі.

ДЛЯ КОГО:

Очікуємо на тренінгах людей, котрі бажають відкрити власну справу або вже мають підприємство і бажають структурувати знання для того, аби збільшити прибутки.

Орієнтована кількість – 20 осіб. Учасники будуть відібрані за попередньою реєстрацією. Відбір буде виконуватись за критеріями мотивації, наявності бізнес-ідеї і можливості бути присутніми на тренінгу весь час. Тривалість – 16 годин.

КОЛИ:

26-27 січня 2022 року.

ДОДАТКОВО:

* Всі, хто пройдуть тренінги матимуть змогу безкоштовно отримати консультацію з бізнес-планування, рекомендації по налагодженню виробництва, збуту та інше.

* Всі, хто відкриє власну справу після проходження тренінгів матимуть змогу отримати менторську підтримку від експертів-підприємців.

* Команда АРР ТОТГ буде допомагати вашому бізнесу вбудуватися у підприємницьку спільноту кластеру "Соляна Дорога" і налагодии потік клієнтів, якщо ваша ідея буде стосуватися товарів і послуг для туристів.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Верхньорогачицька селищна рада, вул..Центральна, 48 , смт Верхній Рогачик.

ТРЕНЕРИ: Кулакова Вікторія і Олексій Чірков.

Програма і роздатковий матеріал розроблені тренерами Агенції регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад.

Реєстрація за посиланням - https://forms.gle/ojScCRuohHdEW78g9

Ласкаво просимо!