Дата: 17.01.2022 23:23

Стартувала Першість Верхньорогачицької селищної ради з волейболу, присвячена 78-й річниці визволення селища Верхній Рогачик від німецько-фашистських загарбниківФото без опису

15 січня 2022 року розпочалися змагання з волейболу серед аматорів спорту громади, у яких взяли участь сім команд: чотири із Верхнього Рогачика – «Олімпік», «Акули», «Лідер» та «Перемога», та по одній однойменній з сіл громади – «Самійлівка», «Чистопілля», «Ушкалка».

Змагання одночасно проходили на спортивних майданчиках селища Верхній Рогачик та Чистопільського старостинського округу.

Так у першому турі змагань, які проходили в селі Чистопілля місцева команда «Чистопілля» зустрічала команди з Ушкальського старостинського округу та «Перемога» з селища Верхній Рогачик.

У Верхньому Рогачику грали три місцеві команди «Акули», «Лідер», «Олімпік» та команда з Самійлівського старостинського округу «Самійлівка».

Тож, результати ігор першого туру розподілились наступним чином:

Чистопілля - Ушкалка 0:2

Ушкалка - Перемога 0:2

Перемога - Чистопілля 2:0

Самійлівка - Лідер 0:3

Акули - Олімпік 3:0

Олімпік - Самійлівка 2:0

Лідер - Олімпік 3:0

Акули - Самійлівка 2:0

Лідер - Акули 3:2

Наступний тур змагань відбудеться 22 січня 2022 року в спортивних залах Самійлівського старостинського округу та селища Верхній Рогачик.