Легалізаці праці: в новому році рейди тривають!

Дата: 14.01.2022 15:37

Легалізаці праці: в новому році рейди тривають!

Перший, у 2022 році, рейд проведено робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при Верхньорогачицькій селищній раді.

Виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців проведено на території слища Верхній Рогачик, а також Первомаївського та Ушкальського старостинських округів.

Під час виїздів, члені робочої групи завітали до 8 суб’єктів господарювання де паралельно провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Виїзні рейди робочої групи питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення будуть здійснюватися і надалі.