Дата: 14.01.2022 13:58

Новорічний марафон триває: до Верхньорогачицької селищної ради завітали чергові щедрувальникиФото без опису

14 січня, у День Василя чи як говорять у народі «старий новий рік», до Верхньорогачицької селищної ради завітали чергові щедрувальники – колектив та вихованці селищного дитячого садка «Берізка».

Святково вбрані в гарні костюми завідуюча, виховательки та їх помічниці, музичний керівник та малеча показали справжнє театралізоване дійство із Василем, Маланкою, Циганкою, Дідом Морозом та іншими героями.

Крім того, заспівали традиційних щедрівок та подарували всім присутнім віршовані побажання і привітання з прийдешнім святом Нового року за старим стилем!

Від усього колективу селищної ради та громади їм подякувала селищний голова Світлана Коротун, а також вручила щедрувальникам гостинці.