Як зеленівці з Щедрим вечором вітали!

Дата: 13.01.2022 23:24

Як зеленівці з Щедрим вечором вітали!

Традиція вітати людей із Щедрим вечором зародилась в Україні дуже давно, не є винятком і наша об’єднана Верхньорогачицька громада!

Дуже приємно, що до маланкування долучаються жителі старостатів селищної ради.

Тож, ввечері 13 січня до Верхньорогачицької селищної ради із віншуваннями вирушили голосисті зеленівські соловейки на чолі зі старостою Віктором Клюєвим.

Зеленівці зачарували глядачів не лише майстерністю виконання святкових пісень та щедрівок, але і своєю душевністю.

Беззаперечно, що саме такі народні традиції та звичаї, що передаються від покоління до покоління створюють не лише позитивну атмосферу, а й зближують жителів усієї громади, дарують незабутні моменти!

Дякуємо, за чудове завершення робочого дня, гарний святковий настрій та від усієї душі зичимо міцного здоров’я, достатку, злагоди та подальших успіхів у всіх починаннях!