Верхньорогачицькі артисти защедрували в селищній раді

Дата: 13.01.2022 22:16

Верхньорогачицькі артисти защедрували в селищній раді

Із дзвінкими піснями, гарним настроєм та теплими словами побажань завітали сьогодні – на свято Маланки до Верхньорогачицької селищної ради артисти центрального будинку культури.

Як і годиться в цей день, у світлі народних традицій, але з присмаком сучасності працівників селищної ради з новорічними святами вітали Маланка (Олександр Анцибор), Циганка (Валентина Величко), Коза (Діана Ртищева), Наталія Худенко, Світлана Федоришина, Наріне Мандик та Олена Нечипас (Щедрувальниці).

Веселі та завзяті культпрацівники співали колядки й щедрівки, водили козу, жартували, а також засівали на мир, добробут та процвітання Верхньорогачицької громади.

Присутні ж не жалкували для щедрувальників ні оплесків, ні подарунків.

Дякуємо артистам громади за те що, продовжуєте народні традиції та щиро віримо, що всі побажання обов’язково здійсняться у Новому 2022 році!