Відбулася ХV сесія Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 12.01.2022 00:04

Відбулася ХV сесія Верхньорогачицької селищної радиФото без опису

Сьогодні, 11 січня, відбулось засідання п’ятнадцятої сесії Верхньорогачицької селищної ради восьмого скликання.

Для розгляду на порядок денний виносились чимало питань, які перед цим були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Зокрема, депутати прийняли до комунальної власності Верхньорогачицької селищної ради 40 персональних комп’ютерів (ноутбуків), придбаних за рахунок співфінансування з державного та місцевих бюджетів на загальну суму 732000,00 грн з ПДВ для подальшого використання за цільовим призначенням i не відчужуванням у приватну власність.

Далі депутати затвердили Порядок підвезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти Верхньорогачицької селищної ради до місця навчання, роботи та у зворотному напрямку.

У ході сесійного засідання також було надано згоду Комунальній установі «Верхньорогачицький центр по обслуговуванню закладів освіти» Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області на передачу в оренду об’єктів комунального майна. А саме, нежитлові підсобні приміщення Самійлівського закладу повної загальної середньої освіти та Михайлівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти для розміщення котелень із постачання теплової енергії та здійснення централізованого опалення навчальних закладів.

Крім того, розглянувши клопотання ПАТ «Новокаховський річковий порт» про надання дозволу на використання земельної ділянки шляхом встановлення земельного сервітуту в рамках програми Президента України «Велике Будівництво» для забезпечення перевалки щебеневої продукції, з метою проведення капітального та поточного ремонту доріг районного та обласного значення своїм рішенням депутати також встановили строковий земельний сервітут та укладення договору про встановлення строкового земельного сервітуту з ПАТ «Новокаховський річковий порт».

Чималий блок питань, які розглянули сьогодні на сесії народні обранці, стосувався землеустрою та землекористування.

Загалом сесія була досить продуктивною, а депутати попрацювали результативно.

Із результатами поіменного голосування та прийнятими рішеннями більш детально можна ознайомитися на офіційному вебсайті Верхньорогачицької селищної ради в розділі «Документи».