Підвищення стандартів життя, зростання ефективності та стабільності пенсійної системи на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, реалізацію запланованих заходів

Дата: 11.01.2022 10:02

Фото без описуРобота Великолепетиського сектору обслуговування громадян  (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області (місцезнаходження смт Верхній Рогачик) спрямована на реалізацію завдань і функцій, визначених законодавством, рішеннями Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України щодо підвищення стандартів життя, зростання ефективності та стабільності пенсійної системи на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян,  реалізацію запланованих заходів.

На обліку у Верхньорогачицькому районі перебуває 2964 особи, які отримують пенсію, в т.ч. в Ушкальському психоневрологічному інтернаті для чоловіків 65 осіб.

Пенсія виплачується своєчасно і в повному обсязі. Середній розмір пенсії по району на 01.01.2022 становить 2914,16 грн, по Україні -3915,75 грн.

За 12 місяців 2021 року Великолепетиським  сектором обслуговування громадян (сервісним  центром) надано 2341 послуги, в т.ч було прийнято заяв на:

- нове призначення  -  117;

- перерахунок пенсій  -  180;

- виплату недоотриманих пенсій у зв'язку зі смертю пенсіонера -21

- виплату допомоги на поховання  -148;

-видачу довідок про наявний трудовий стаж для призначення державної соціальної допомоги відповідно до ЗУ №1727-IV від 18.02.2004 - 14;

- ідентифікація особи в рамках верифікації - 8;

- оформлення анкети для виготовлення пенсійного посвідчення — 105;

- видача пенсійних посвідчень - 99;

- прийом заяв на оформлення ЕПП - 1

- прийом замовлень на видачу довідок з РЗО (за формами ОК-2, ОК -5, ОК-7 та ін.) -187;

- прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій - 1;

- видача інших довідок - 269;

- усне консультування - 1070;