У Верхньорогачицькій селищній раді відбулася щотижнева нарада

Дата: 10.01.2022 14:28

Фото без опису10 січня 2022 року селищний голова Світлана Коротун, провела традиційну робочу нараду.

Цього понеділка на нараді були присутні головні лікарі медичних закладів громади – Олена Кулик та Анатолій Щербак, завідувач ЦНАПу Наталія Новікова, начальники відділу освіти, культури, молоді та спорту – Світлана Нестеренко, директор терцентру Ірина Денщик, а також уповноважена особа з питань соціального захисту населення – Юлія Вечоркіна.

Під час наради обговорили актуальні питання життєдіяльності територіальної громади та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень. Зокрема:

- про епідеміологічну ситуацію та запобігання поширенню COVID-19 на території громади;

- про стан справ в галузях освіти, медицини та соціального захисту населення;

- про хід вакцинації населення громади, а також в розрізі трудових колективів селищної ради та її структурних підрозділів, комунальних підприємств та закладів соціального захисту населення.

Також у ході наради обговорено наступні етапи ревакцинації жителів селищної ради – введення додаткової або бустерної доз вакцини.

На даний час у Верхньорогачицькому Центрі первинної медико-санітарної допомоги доступні вакцини, які рекомендовані МОЗ, а саме – 372 дози CoronaVac та 114 доз Pfizer-BioNTech.

Нагадуємо, що саме вакцинація – ефективний спосіб, за допомогою якого можна уберегтися від коронавірусної інфекції або тяжких наслідків її ураження.

Цього ж дня присутні долучилися до селекторної наради під головуванням очільника Херсонської ОДА – Геннадія Лагути.