У Верхньорогачицькій громаді відбувся Різдвяний турнір з шахів

Дата: 10.01.2022 09:22

Фото без описуДоброю традицією у Верхньорогачицькій селищній раді є проведення змагань з шахів присвячених Новорічним та Різдвяним святам.

Так, цими вихідними у центральному будинку культури відбувся турнір серед любителів даного виду спорту.

У змаганнях взяли участь 9 шахістів: Балута Олександр, Шегеда Геннадій, Потоза Володимир, Щербак Анатолій та Лісничий Віталій (смт Верхній Рогачик), Політанський Володимир (Чистопільський старостинський округ), Шаболдов Олександр та Коротка Катерина (Первомаївський старостинський округ), а також наймолодший учасник турніру Телятніков Антон (Самійлівський старостинський округ).

Змагання пройшли за коловою системою, тож кожен учасник турніру мав можливість зіграти вісім партій.

У результаті захоплюючої гри призові місця розподілилися наступним чином:

І місце- Політанський Володимир (Чистопільський старостинський округ),

ІІ місце- Шаболдов Олександр (Первомаївський старостинський округ),

ІІІ місце- Щербак Анатолій (смт Верхній Рогачик).

По завершенню турніру переможці отримали від відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицької селищної ради цінні подарунки та грамоти.

Тож, сподіваємося що саме цей вид спорту, який популяризується у селищній раді вийде на новий рівень і наші учасники гідно представлятимуть Верхньорогачицьку громаду на змаганнях серед інших територіальних громад Херсонщини.