Обговорили питання сталого економічного розвитку територіальних громад Каховського району

Дата: 06.01.2022 11:58

Вчора, 5 січня, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, спільно із заступником Дмитром Безрідним та депутатом районної ради Геннадієм Нестеренком взяли участь у робочій зустрічі з керівництвом Каховського району стосовно формування локальної стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад Каховщини, яка відбулася на території сусідньої Великолепетиської громади.

Головним питанням порядку денного стало обговорення ідеї щодо створення Агенції Регіонального Розвитку – комунальної установи завданням якої буде напрацювання та реалізація регіональних розвиткових проєктів.

Зокрема, як зазначив керівник ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» Павло Ярмій, фахівці Агенції будуть визначати центри економічного зростання кожної територіальної громади, розробляти дорожні карти їх розвитку, а також надавати консультативну підтримку в написанні грантових проєктів, залученні додаткових фінансових ресурсів та збільшенні обсягу інвестицій в економіці району та кожної громади.