Дата: 04.01.2022 15:01

Шановні мешканці Верхньорогачицької селищної ради допоможіть громаді виграти цінні призи!Фото без опису

Наразі територіальні громади з усієї країни борються за цінні призи для своїх громад.

Так, у рамках Проєкту «Якісні медіа для вразливих аудиторій» який реалізує Lviv Media Forum за підтримки British Embassy Kyiv проводиться «Вікторина зі ЗМІстом».

Дана вікторина – це онлайн-тест, що перевірить, чи добре ви знаєте принципи роботи журналістів і чи вмієте відрізняти чесні новини від шкідливих.

За умовами вікторини – якщо від ОТГ її пройде багато людей, то разом вони зможуть виграти цінні подарунки для своєї громади, а саме – обладнання для бібліотек, молодіжних центрів, шкіл та інших просторів. Наприклад, можна буде виграти мультимедійну дошку або проєктор!

Шановні земляки, просимо вас пройти вікторину про медіа разом з вашими родичами, друзями,  колегами чи просто знайомими!

Звертаємо увагу, що вікторина триватиме до 31 січня включно! Тож активізумося та гайда за цінними призами!

Для проходження вікторини переходьте на сайт https://victoryna.zmi.in.ua/. ВАЖЛИВО: у кінці заповніть форму реєстрації, аби ваш результат було зараховано.

У коментарях до публікації залишайте свої відгуки – ЧИ ВДАЛОСЯ ВАМ ПРОЙТИ ВІКТОРИНУ! Робіть репост публікації аби охопити якнайбільшу аудиторію! Всім вдячні!