Привітання з Новим 2022 роком!

Дата: 31.12.2021 17:42

Шановні жителі та гості Верхньорогачицької громади!

Ось і відходить у минуле ще один рік!

Сьогодні з впевненістю можу стведжувати, що ми його прожили не дарма – ми об’єдналися в одну чудову Верхньорогачицьку селищну територіальну громаду!

Погодьтеся, що цей рік був насичений подіями, збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом, радістю зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, а найголовніше – згуртував та дав поштовх у майбутнє!

Проводжаючи 2021 рік перш за все щиро хочу подякувати усім медикам громади, які, немов на передовій, боролися за життя людей в умовах поширення COVID-19 та пожертвувавши собою відкликнулися допомогати, в час піку пандемії, всім жителям району в мобільному шпиталі, що розгорнули в Каховці.

Низько вколянюся нашим землякам-захисникам, які з честю несуть військову службу та оберігають кордони рідної України в зоні ООС та ЗСУ!

Я дякую всім благодійникам та волонтерам, які завжди були готові прийти на допомогу громаді та її мешканцям!

Висловлюю слова вдячності верхньорогачицьким педагогам, школярам та їх батькам, які час від часу були змушені опановувати знання в умовах дистанційного навчання. Це було непросто, але ми разом змогли впоратися з цим дійсно нелегким завданням!

Вдячна кожному жителю громади, а також депутатам всіх рівнів за наполегливу працю заради розквіту Верхньорогачицької громади!

Тож, зустрічаючи Новий 2022 рік від щирого серця вітаю кожного з вас зі святами та зичу здоров’я, достатку, миру та мудрості!

Бажаю щоб новий рік додав всім нам нових сил та примножив можливості для реалізації всіх планів та проєктів!

Зі святом, дорогі друзі!

З повагою

Верхньорогачицький селищний голова                                                Світлана КОРОТУН