У Верхньорогачицькій громаді зустріли Новий рік-2022

Дата: 03.01.2022 22:31

У Верхньорогачицькій громаді зустріли Новий рік-2022Фото без опису

31 грудня року на площі біля центрального будинку культури в смт Верхній Рогачик було по-справжньому святково, радісно та людно.

У цей передноворічний вечір верхньорогачан та гостей громади зібрало свято зустрічі Нового року 2022.

Розпочалось святкове дійство із новорічних привітань від маленьких артистів громади, а згодом звучали пісні та запальні танці від дорослих працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Привітав цього вечора верхньорогачан із прийдешнім Новим роком і заступник селищного голови Дмитро Безрідний, який побажав щоб Новий 2022 рік увійшов у кожну верхньорогачицьку оселю щедрим і бажаним гостем, примножив здобутки кожної сім’ї, приніс здоров’я, достаток, мир, стабільність та впевненість у завтрашньому дні!

Далі залюбки веселили гостей свята, впродовж всього вечора, верхньорогачицькі артисти Наталія Худенко, Валентина Величко, Світлана Федоришина, Діана Ртищева, Олександр Анцибор, народний ансамбль «Калинонько», танцювальний колектив центрального будинку культури (Наріне Мандик, Тетяна Швидка, Алла Загрунна, Юлія Давидова, Олена Нечипас), працівники бібліотеки – Альона Сурган та Тетяна Дадікян, а також гості свята – ілюзіоніст Віталій Хайп, вокалістка Тетяна Каблаш та майже справжній Дід Мороз – Євген Стукановський.

Діти та дорослі із задоволенням брали участь у іграх та вікторинах, всі разом водили хоровод навколо красуні ялинки.

Тож без перебільшення скажемо, що новорічне свято 2022 вдалося, а також зарядило його гостей на весь наступний рік гарним настроєм та позитивом!

Охорону громадського порядку, під час масового гуляння, забезпечили верхньорогачицькі поліцейські, а медичний супровід – медики Верхньорогачицького ЦПМСД, за що їм окрема подяка!

З Новим роком дорогі земляки-верхньорогачани!