Чи можна вважати реєстратором розрахункових операцій електронний таксометр?

Дата: 29.12.2021 16:14

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо визнання електронного таксометра реєстратором розрахункових операцій.

Відповідно до ст. 2 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями, електронний таксометр вважається реєстратором розрахункових операцій, який додатково забезпечує попереднє програмування тарифів за проїзд та облік вартості наданих послуг з перевезень пасажирів.

Детальніше із зазначеною інформацією можна ознайомитися в розділі 109.01 загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який розміщено за посиланням: https://zir.tax.gov.ua/.