Дата: 28.12.2021 23:53

На заміщення вакантних посад директорів ЗПЗСО громади подано документи лише однією особоюФото без опису

Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради.

Нагадаємо, що 26 листопада поточного року було оголошено конкурси на заміщення вакантних посад директорів закладів повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради. Зокрема – Михайлівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти, Чистопільського та Верхньорогачицького закладів повної загальної середньої освіти.

Прийом документів від кандидатів на заміщення вакантних посад тривав у період 26 листопада – 20 грудня. Проте, на розгляд конкурсної комісії надійшов лише один пакет документів – на заміщення вакантної посади директора Верхньорогачицького закладу повної загальної середньої освіти від Вертегела Валерія Михайловича.

За рішенням конкурсної комісії, після ознайомлення з документами конкурсанта, було ухвалено допустити Вертегела Валерія Михайловича до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Верхньорогачицького закладу повної загальної середньої освіти.

Бажаємо успіху та творчого натхнення на педагогічній ниві!