УВАГА: погіршення погодних умов!

Дата: 28.12.2021 15:23

Сьогодні, 28 грудня, внаслідок виходу активного циклону на території України спостерігається значне ускладнення погодних умов. Не оминула негода й Херсонщину!

Ситуацію ускладнив дощ, який кіркою льоду вкрив вулиці селища та сіл Верхньорогачицької громади, а також автошляхи!

Через цю ожеледицю комунальники громади працюють у посиленому режимі – прибирають крижані брили з проїжджої частини вулиць, а також тротуарів громади, аби вони стали максимально придатними для пересування.

Проте, за прогнозами синоптиків, уже в найближчі години, а саме з 16:00 год спостерігатиметься пониження температури повітря, яке буде триматися в межах 9 градусів морозу. Не припинятимуться й опади!

Шановні мешканці та гості Верхньорогачицької громади !

Просимо вас бути обережними на вулиці та не виїжджати на автошляхи без нагальної потреби!

Крім того, нагадуємо, що в громаді облаштовані пункти обігріву, які знаходяться на території кожного старостинського округу (приміщення старостатів) та центрі селища (приміщення територіального центру).

З усіх проблемних питань, які виникають у час погіршення погодних умов, прохання звертатися до старост старостинських округів, поліції, медиків та рятувальників громади.

Щиро віримо, що все буде добре!