Дата: 24.12.2021 14:03

Пільговий проїзд: депутати Верхньорогачицької селищної ради затвердили відповідну Програму на наступні чотири рокиФото без опису

Вчора, 23 грудня, на черговому засіданні ХIV сесії Верхньорогачицької селищної ради своїм рішенням депутати затвердили територіальну Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських і міжміських маршрутах та надання пільг з оплати послуг зв’язку окремим категоріям громадян Верхньорогачицької селищної ради на 2022-2025 роки.

Як повідомила доповідач – уповноважена особа з питань соціального захисту населення Юлія Вечоркіна станом на 01 грудня поточного року на території громади проживає близько 700 осіб пільгових категорій. Серед яких 91 учасник бойових дій, 3 – особи з інвалідністю внаслідок війни, 15 – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, 174 особи з інвалідністю І та ІІ груп, 35 – діти з інвалідністю, 4 – ветерани військової служби та понад 300 – діти з багатодітних сімей.

Тож з метою реалізації прав окремих категорій верхньорогачан на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування та з оплати послуг зв’язку на наступний рік було передбачено 53 тисячі гривень із місцевого бюджету для відшкодування витрат підприємствам-перевізникам та надавачам послуг зв’язку.

Всього ж загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми складає 230 тисяч гривень.

Звертаємо увагу, що як і раніше, Програмою передбачається введення талонів одноразового використання на проїзд, що дасть змогу пільговій категорії громадян в будь-який час скористатися безкоштовним проїздом, та відповідно буде забезпечено чіткий облік кількості перевезених пільгових категорій громадян і відшкодування перевізникам коштів за фактично надані послуги.

Де і як отримати талони?

Для того щоб отримати талони особи, які мають право на пільгове перевезення згідно з чинним законодавством і зазначені у Програмі мають особисто звернутися до уповноваженої особи з питань соціального захисту селищної ради (смт Верхній Рогачик, вул.Центральна,48, Верхньорогачицька селищна рада, ІІ поверх) із заявою та пред’явити відповідні документи (посвідчення про право на пільги, паспорт).