Відбулася сесія Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 24.12.2021 13:58

Відбулася сесія Верхньорогачицької селищної радиФото без опису

У засіданні ХІV сесії Верхньорогачицької селищної ради VIII скликання, яке відбулося 23 грудня, взяли участь 19 депутатів із 22 обранців.

Перед початком роботи пленарного засідання сесії відбулося спільне засідання депутатських комісій на яких детально обговорили кожне із запропонованих до розгляду на сесії проєктів рішень.

Відтак перейшли до обговорення питань порядку денного, які суттєво вплинуть на якість життя мешканців та розвиток територіальної громади не лише в найближчий час, а і в наступному 2022 році.

Порядок денний складався з 52 проєктів рішень.

Депутати затвердили ряд місцевих цільових програм, що діятимуть у наступному році:

- соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2022 рік;

- розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Верхньорогачицька лікарня» на 2022 рік;

- «місцевих стимулів» для медичних працівників, що мають професію лікар на 2022 рік;

- фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських і міжміських маршрутах та надання пільг з оплати послуг зв’язку окремим категоріям громадян селищної ради на 2022-2025 роки;

- запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статті, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки.

Також внесли зміни до цьогорічного бюджету, затвердили фінансові плани комунальних установ громади та прийняли ряд рішень із блоку земельних питань.

Проте, найважливішим стало питання щодо бюджету Верхньорогачицької територіальної громади на 2022 рік.

Із результатами поіменного голосування та прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіціному вебсайті Верхньорогачицької селищної ради в розділі «Документи».