Дуже важливо, щоб люди похилого віку відчували підтримку та турботу!

Дата: 22.12.2021 15:46

Фото без описуСаме таким принципом у своїй щоденній роботі керуються працівники Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Днями, фахівець із соціальної роботи територіального центру громади Людмила Грицаєнко відвідала підопічну пенсіонерку, яка опинилась у складних життєвих обставинах та перебуває на лікуванні у відділенні паліативної допомоги КНП «Верхньорогачицька лікарня».

Соцпрацівниця розрадила стареньку своїм візитом, а також надала гуманітарну допомогу у вигляді одягу та продуктів харчування.

Шановні верхньорогачани!

Якщо ви знаєте, що на вашій вулиці чи селі проживають одинокі літні люди, які потребують, щоб їх відвідав соціальний працівник, допоміг купити продукти, ліки чи інші товари першої необхідності, – зупиніться, витратьте хвилинку – допоможіть або зателефонуйте до територіального центру соціального обслуговування фахівці якого зможуть професійно підтримати тих, хто цього так потребує!