Гарні новини або як у Верхньорогачицькій громаді оновлюють шкільні їдальні та харчоблоки

Дата: 22.12.2021 14:18

У їдальні та харчоблоки шкіл Верхньорогачицької громади закуплено посуд та кухонну техніку на 73200 гривень.

Це, зокрема, комплекти тарілок та чашки, ложки та виделки, різні за об’ємом каструлі, сковорідки, а також чекаємо на доставку овочерізок та блендерів.

Крім того, для харчоблоку Самійлівського закладу повної загальної середньої освіти придбали новенький холодильник. Його вартість становить 6000 гривень.

Продовжуємо працювати над поліпшенням оснащення шкільних їдалень та закупівлею сучасного кухонного устаткування для харчоблоків. Адже наші діти варті найкращого!