«Ноутбук кожному вчителю»: педагоги Верхньорогачицької громади отримали нові сучасні комп’ютери

Дата: 22.12.2021 11:47

Фото без описуСьогодні, 21 грудня, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун разом із начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Світланою Нестеренко отримали ноутбуки для педагогів громади в рамках державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю», які урочисто вручили очільники області та району.

Для освітян Верхньорогачицької селищної ради придбали 40 ноутбуків. Із держбюджету на реалізацію даного проєкту виділено 650 тис. гривень. А 82 тис. гривень, у рамках співфінансування, забезпечив місцевий бюджет.

Тож, тепер освітній процес в закладах освіти громади стане більш зручним, сучасним та якісним. Адже новенька комп’ютерна техніка – це корисний інструмент для підготовки та проведення навчання як в звичайному режимі так і в умовах дистанційного навчання.