Свято Миколая провели з користю вихованці ДЮСШ

Дата: 22.12.2021 11:18

У неділю, 19 грудня в спортивному комплексі с. Дергачі Харківської району відбувався масштабний чемпіонат України з пауерліфтингу федерації KRAWA, який налічував понад 160 учасників. Боролися за перемогу і верхньорогачицькі пауерліфтери - Денщик Костянтин, Федорук Анатолій та тренер Грушецький Євгеній.

Змагання проходили в декілька етапів за різними віковими та ваговими категоріями. Представники Верхньорогачицької ДЮСШ змагалися в категоріях Powerlifting (триборство) та Deadlift (станова тяга)

Хлопці надзвичайно хвилювалися, адже з  різних куточків України з'їхалися сильні суперники, конкуренція була величезна!

Та попри всі нерви та переживання, наші спортсменом показали гарні результати:

• Денщик Костянтин - І місце в становій тязі у ваговій категорії до 48 кг
  • Федорук Анатолій - І місце в становій тязі у ваговій категорії до 67 кг
  • Грушецький Євгеній - ІІ місце в категорії Open, серед професіоналів у ваговій категорії до 110 кг, виконавши норматив майстра спорту.

Цей чемпіонат показав, що нашим спортсменам є ще куди рости, дав наснагу в подальшому ще  більше тренуватися!

Окремо хочеться подякувати тим, без кого участь у чемпіонаті була б неможливою, тим, хто надав необхідну фінансову підтримку, адже участь дороговартісна, і власними силами не вдалося повністю покрити всі витрати. Висловлюємо подяку: Лаговському М.А., Павлишину О.Ю. та Виселку А.А.