У Верхньорогачицькій селищній раді проаналізували стан епідемічної ситуації

Дата: 20.12.2021 11:45

За інформацією головного лікаря КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолія Щербака станом на ранок 20 грудня на території Верхньорогачицьокї громади загальна кількість хворіючих на COVID-19 складає 31 оcоба.

За минулий тиждень зареєстровано 16 нових випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію з них:

- смт Верхній Рогачик – 3 особи,

- с. Первомаївка – 3 особи,

- с.Ушкалка – 1 особа,

- с. Нижній Рогачик – 1 особа,

- смт Верхній Рогачик (війскова частина) – 8 осіб.

Один хворий госпіталізований до інфекційного відділення Каховської міської лікарні.

Крім того, ще один пацієнт з постковідними ускладненнями переведений із обласної інфекційної лікарні в реанімаційне відділення Херсонської обласної лікарні.

Епідемічну ситуацію ускладнює сезонна захворюванність на ГРИП та інші респіраторні інфекції. Так, за минулий тиждень зареєстровано 71 випадок захворюваності гострого респіраторного вірусного захворювання, з них дітей – 13 осіб.

За минулий тиждень провакциновано всього 86 осіб, із них ІІ дозою вакцини 55 осіб, І дозою – 31 особа.

Станом на ранок 20 грудня 2021 року в пункті щеплення Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги в наявності вакцина від COVID-19, а саме: 351 доза вакцини CoronaVac та 24 дози вакцини Pfizer.