Помічники Святого Миколая привітали верхньорогачицьких дітей зі святом
Помічники Святого Миколая привітали верхньорогачицьких дітей зі святом
Погодьтеся, що всі діти щиро вірять у дива, але особливо його чекають дітки, які опинилися в кризовій життєвій ситуації на старті свого життя – це діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.
За традицією всі новорічні дива та сюрпризи розпочинаються з приходом світлого та радісного зимового свята – Дня Святого Миколая.
Тож напередодні святкового дня Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун разом із заступником Дмитром Безрідним відвідали навчальні заклади в яких навчаються діти даної категорії та особисто привітали їх з прийдешніми новорічними святами вручивши солодкі подарунки.
Щиро віримо, що ці солодкі сюрпризи від Святого Миколая створять всім діткам гарний настрій, подарують радісні передноворічні відчуття, а також сповнять дитячі душі вірою людську доброту.
Ще раз вітаємо всіх верхньорогачицьких дітлахів зі святами та бажаємо щастя, здоров’я, здійснення найпотаємніших мрій та багато приємних подарунків.