Помічники Святого Миколая привітали верхньорогачицьких дітей зі святом

Дата: 18.12.2021 22:06

Помічники Святого Миколая привітали верхньорогачицьких дітей зі святомФото без опису

Погодьтеся, що всі діти щиро вірять у дива, але особливо його чекають дітки, які опинилися в кризовій життєвій ситуації на старті свого життя – це діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

За традицією всі новорічні дива та сюрпризи розпочинаються з приходом світлого та радісного зимового свята – Дня Святого Миколая.

Тож напередодні святкового дня Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун разом із заступником Дмитром Безрідним відвідали навчальні заклади в яких навчаються діти даної категорії та особисто привітали їх з прийдешніми новорічними святами вручивши солодкі подарунки.

Щиро віримо, що ці солодкі сюрпризи від Святого Миколая створять всім діткам гарний настрій, подарують радісні передноворічні відчуття, а також сповнять дитячі душі вірою людську доброту.

Ще раз вітаємо всіх верхньорогачицьких дітлахів зі святами та бажаємо щастя, здоров’я, здійснення найпотаємніших мрій та багато приємних подарунків.