Робочий візит селищного голови до Ушкальського старостинського округу

Дата: 18.12.2021 21:27

Робочий візит селищного голови до Ушкальського старостинського округуФото без опису

Продовжуються традиційні робочі візити селищного голови Верхньорогачицької громади до старостинських округів.

17 грудня селищний голова Світлана Коротун та заступник селищного голови Дмитро Безрідний відвідали Ушкальський старостинський округ.

Перш за все, зустрілися зі старостою старостинського округу Русланом Чуприною та відвідали місцеву школу.

Перебуваючи в Ушкальському закладі повної загальної середньої освіти оглянули хід ремонтних робіт харчоблоку та їдальні навчального закладу.

Уже після зимових канікул учні будуть повноцінно обідати в новій шкільній їдальні, яка повністю відповідатиме вимогам НАССР. Створюються всі належні умови для харчування дітей, у їдальні тепло, затишно та комфортно. Залишилося завершити ремонт лише у підсобних приміщеннях.

Окрім того, обговорили питання благоустрою сіл округу та відзначення в старостинському окрузі новорічних та різдвяних свят.