У Верхньому Рогачику завершили ремонт дороги по вулиці Ярослава Мудрого

Дата: 18.12.2021 01:12

У Верхньому Рогачику завершили ремонт дороги по вулиці Ярослава МудрогоФото без опису

Завершився капітальний ремонт дорожнього покриття у селищі Верхній Рогачик по вулиці Ярослава Мудрого (в межах будинків 2-60).

За сприяння депутата Херсонської обласної ради Михайла Романія селищна рада залучила для капремонту понад 2 мільйони гривень із обласного бюджету. Та майже 300 тисяч гривень – співфінансування із місцевого бюджету громади.

У наступному році першочергово заплановано відремонтувати вулиці по центру громади та старостинським округам на які вже виготовлена проєктно-кошторисна документація.

Інші ж вулиці вносяться до переліку об'єктів, які будуть обов’язково асфальтуватися в порядку черговості.

Працюємо далі!