Верхньорогачицька громада готова до погіршення погодних умов

Дата: 18.12.2021 00:00

Верхньорогачицька громада готова до погіршення погодних умовФото без опису

Сьогодні, 17 грудня 2021 року, відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій участь у якому взяли Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний, а також представники структурних підрозділів селищної ради, комунального господарства та Верхньорогачицького РС 1 ДПРП.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання про:

- погіршення погодних умов на території області;

- готовність розгортання пунктів обігріву на території області;

- стан забезпечення населення області якісною питною водою.

Як повідомили під час засідання, враховуючи метеорологічну ситуацію, погіршення погодних умов очікується з 19 грудня та буде тривати до 30 грудня. В цей період на Херсонщині відчуватиметься зниження температури повітря до 10 градусів морозу вночі, посилення швидкості вітру до 15-20 метрів за секунду, мокрий сніг з налипанням та ожеледиця.

Такі погодні явища можуть призвести до певних збоїв у життєзабезпеченні громади.

За інформацією керівників всі підприємства та установи готові до роботи в таких умовах. Крім того, в громаді облаштують пункти обігріву, які знаходитимуться на територіях кожного старостинського округу (приміщення старостатів) та центрі селища (приміщення селищної ради).

Шановні верхньорогачани!

З усіх проблемних питань, які виникатимуть під час погіршення погодних умов, прохання звертатися до старост старостинських округів, поліції, медиків та рятувальників громади.

Просимо бути вкрай уважними та врахувати погіршення погодних умов при плануванні свого часу! Щиро сподіваємось, що все буде добре!