Легалізація праці у Верхньорогачицькій громаді: рейдові перевірки тривають!

Дата: 15.12.2021 21:53

Легалізація праці у Верхньорогачицькій громаді: рейдові перевірки тривають!Фото без опису

Продовжуються рейди робочої групи з легалізації зайнятості населення на території Верхньорогачицької громади.

Так, 15 грудня, в ході чергового рейду, робочою групою на чолі із заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитром Безрідним проведено обстеження суб’єктів господарювання та підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, а також використовують працю найманих робітників. Всього відвідали 5 суб’єктів господарювання у селищі Верхній Рогачик.

Наголошуємо, що проводиться дана робота з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством рівня тощо.

Тож, вкотре закликаємо роботодавців та жителів Верхньорогачицької громади зробити крок назустріч  – легалізувати найману працю та відмовитись від зарплати в «конвертах».