«16 днів проти насильства» в закладах освіти Верхньорогачицької громади

Дата: 15.12.2021 21:25

«16 днів проти насильства» в закладах освіти Верхньорогачицької громадиФото без опису

Протягом 16 днів у Верхньорогачицькій селищній раді проходили різноманітні заходи в рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», метою якої є формування у суспільстві нетерпимого ставлення до насильства, небайдуже ставлення до постраждалих осіб та вироблення «нульової толерантності» до будь-яких проявів насильства.

У межах кампанії були проведені різнопланові заходи – це лекції та семінари для дорослих мешканців громади, вуличні акції, засідання Координаційної ради при селищній раді, а також ціла низка превентивних заходів у закладах освіти громади.

Так, із допомогою своїх наставників – вчителів, класних керівників, соціальних педагогів та психологів, запрошених працівників селищної ради та поліції здобувачі освіти мали змогу з іншого боку поглянути на такі поняття як булінг, насилля та його види, знущання, стусани та образи.

Дякуємо кожному хто долучився до обговорення важливої у сучасному світі теми! А також щиро віримо, що наша толерантність не закінчиться разом з завершенням цьогорічної кампанії «16 днів проти насильства», а піде далеко за межі визначеного часу!

Будьмо небайдужими один до одного! Ми можемо змінити світ разом!