Вчилися протидіяти домашньому насильству

Дата: 15.12.2021 16:47

Вчилися протидіяти домашньому насильству

14 грудня 2021 року заступник начальника Верхньорогачицького бюро Філімоненко Олена, спільно з фахівчинею із соціальної роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради Грицаєнко Людмилою на базі Каховського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» для суб’єктів пробації провели семінар «Протидія домашньому насильству».

Під час заходу присутні розглянули зміст основних положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зокрема його основні поняття, коло осіб, на яких поширюється дія законодавства про запобігання та протидію домашньому насильству, спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, акцентували увагу на порядку і правових підставах застосування заборонних і обмежувальних приписів, наслідків їх невиконання, а також на відповідальності громадян за вчинення домашнього насильства.

Крім того, поінформували засуджених про наслідки вчинення нових кримінальних та адміністративних правопорушень під час випробувального терміну.

По завершенню заходу Олена Філімоненко забезпечила роботу консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, де громадяни отримали правові консультації з трудового права та соціального забезпечення, а також  інформацію про завдання та напрямки роботи системи БПД, інформаційні буклети за правовою тематикою.