Апаратна нарада 13 грудня 2021 року

Дата: 13.12.2021 16:57

У понеділок, 13 грудня, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун взяла участь у щотижневій селекторній онлайн-нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області за участю керівництва структурних підрозділів ОДА, очільників районів та територіальних громад Херсонщини.

Під час наради були опрацьовані питання щодо:

- епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19;

- впровадження програми Президента України «єПідтримка»;

- стану фізичної культури та спорту  в області за підсумками 2021 року;

- розміщення соціальної реклами щодо вступу до лав Національної поліції України та вузів МВС України;

- заповнення інформаційних паспортів територіальних громад області;

- державного моніторингу атмосферного повітря та першочергові дії у випадку забруднення повітря;

- організації та проведення в області новорічних та різдвяних свят.

По завершенню селекторного засідання селищний голова Світлана Коротун провела апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, керівниками організацій та установ району.

Присутні доповіли про поточний стан справ у підпорядкованих установах, а також озвучили питання, що потребують негайного вирішення. Серед останнього це:

- надання пропозицій до Національної служби здоров’я України про укладання договорів на медичне обслуговування населення у 2022 році за програмою державних гарантій;

- організація виїзних прийомів адміністраторами ЦНАПу на територіях Зеленівського та Первомаївського старостинських округів;

- формату відзначення Новорічних та Різдвяних свят на території громади з урахуванням чинних карантинних вимог та обмежень, що відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки та ряд інших.