У Верхньорогачицькій селищній раді вивчали основи створення бєзбар'єрного середовища
Дата: 10.12.2021 10:02
Кількість переглядів: 218
Сьогодні, 9 грудня, начальники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради на чолі із заступником селищного голови Дмитром Безрідним долучилися до онлайн-навчання з питання створення безбар’єрного простору в області за участю відповідних структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
Під час заходу були опрацьовані ключові засади Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Зокрема, опрацювали питання зі створення на територіях громад Херсонщини об'єктів, які відповідатимуть вимогам фізичної, інформаційної, цифрової, суспільної та громадянської, освітньої та економічної безбар’єрностей.