Шановні верхньорогачани та гості громади!

Дата: 08.12.2021 15:37

Звертаємося до вас із проханням допомогти медикам Херсонського обласного онкодиспансеру!

Одна хвилина вашого часу та лайк допоможуть лікарям Херсонського обласного онкологічного диспансеру й надалі брати участь у Міжнародних програмах співробітництва!

Наразі колектив онкодиспансеру бере участь у конкурсі відео-історій випускників міжнародної програми «Fit for Partnership with Germany».

Фото без описуЦе Програма, яка діє в Україні за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу та інших міжнародних партнерів. Беручи в ній участь наші херсонські медики зможуть переймати досвід від кращих лікарів Німеччини, а також удосконалити власні знання в галузі радіаційної терапії.

Не будьмо байдужими! Підтримаймо всією громадою лікарів Херсонського онкологічного диспансеру!

Репост вітається!